Izstādē piedalīsies vairāki Latvijas uzņēmumi, kas ražo visdažādāko kosmētiku: SIA "GMT", SIA "Ambersense", z/s "Indrāni", SIA "MariLUX", SIA "Sarmas SK" un citi.

Micelārais ūdens - jaunums kosmētikas nozarē

Uzņēmums "Ambersense" ir jauns Latvijas kosmētikas ražotājs, kas savu darbību uzsācis tikai 2011.gada sākumā Rīgā. Uzņēmums izstādē prezentēs profesionālo un plaša patēriņa kosmētiku - ķermeņa eļļas, skrubjus, sviestus, sejas un dekoltē krēmus, kosmētiku vīriešiem, tostarp arī jauno sejas krēmu kas mazina skūšanās radīto kairinājumu un iekaisumu, un 100 % dabīgo kosmētikas līniju mazuļiem.

"Ambersense" piedāvās arī jaunumu kosmētikas nozarē - vienīgo Latvijā ražoto micelāro ūdeni, kas paredzēts sejas un dekoltē tīrīšanai, lieliski aizstājot pieniņa un tonika lietošanu. Šādu kosmētisko produktu ražo tikai daži nozares uzņēmumi Francijā un Vācijā.

Kosmētika profesionāļiem un plašam patēriņam

Uzņēmumā "GMT", kur strādā profesionāļi ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi skaistumkopšanā un estētiskajā medicīnā, izstrādā un ražo profesionālos skaistumkopšanas līdzekļus, izmantojot jaunākos zinātniskos atklājumus. Uzņēmuma produkcija tiek ražota Rīgas Farmācijas fabrikā, bet drīzumā tiks atklāta GMT BEAUTY profesionālās kosmētikas ražotne Valmierā ar Baltijā vismodernāko kosmētisko produktu ražošanas un laboratorijas aprīkojumu.

Izstādē tiks prezentēta profesionālās kosmētikas zīmola GMT BEAUTY produkcija, kas piedāvā inovatīvu, kompleksu pieeju cilvēka ķermeņa estētisko problēmu risināšanā. GMT BEAUTY stendā ikviens varēs noteikt savu ādas stāvokli un piemeklēt atbilstošākos kosmētikas produktus, kā arī iegādāties kosmētiku par īpašām cenām.

Uzņēmuma "MariLUX" ražotne atrodas Rīgā, kurā top kosmētika pēc Latvijā izstrādātām tehnoloģijām. Kosmētikas ražotājs izstādē prezentēs plašu kosmētisko produktu klāstu - pīlingus un maskas sejai un ķermenim, kas veidoti uz jūras aļģu un augu diatomīta (aļģu nogulumu) bāzes, kā arī ziedūdeņus jeb hidrolatus. Apmeklētāji varēs uzzināt visu par uzņēmuma produkciju, tostarp arī jaunākajiem produktiem - plastificējošo masku krūšu zonai un plastificējošo masku acīm, kas efektīvi palīdz novērst grumbas un tumšos lokus zem acīm.

Uzņēmēja un pieredzējusī kosmetoloģe-aromterapeite Sarmīte Kauliņa no Lielvārdes piedāvās divas ekoloģiskās kosmētiskas produktu līnijas - "Afrodīte" un "Orhideja". Šajos produktos izmantoti dažādu augu ekstrakti, tostarp arī Latvijas dzērveņu, kumelīšu, kliņkas papildina ādas šūnas ar skābekli dabiskā veidā. Savukārt labi zināmā strausu ferma "Indrāni" veiksmīgi pievēršusies arī kosmētikas ražošanai un savu produkciju prezentēs izstādē.