Šo gadu laikā skolēni no Latvijas kļuvuši par akadēmisko olimpiāžu uzvarētājiem, labākajiem skolēniem ar rezultātiem A*A*A*, veiksmīgākajiem sportistiem un mini ANO spēles un debašu kluba dalībniekiem. Pirms pāris gadiem visā skolā bija izvietoti jaunas mākslinieces darbi, un šī meitene arī bija no Latvijas.

Kas Wycliffe College ir tāds, kas tik ļoti piesaista mūsu skolēnus? Gandrīz katrs skolas audzēknis min tās draudzīgo atmosfēru un skolotāju pozitīvo attieksmi. Skolā tic katra spēkiem un palīdz atklāt skolēnos tādus talantus, par kuriem viņiem pašiem iespējams pat nebija ne mazākās nojausmas.

Wycliffe College ir viss, kas nepieciešams mācībām, kā arī liela teritorija un ekoloģiski tīra vide. Pēdējo gada laikā skolas infrastruktūras labiekārtošanā ieguldīti 12 miljoni mārciņu, par kuriem tika izremontētas visas vecās kopmītnes un uzbūvētas jaunas, uzlabots sporta aprīkojums, modernizētas klases telpas un datorklases. Skolas mērķis nav uzņemt savā vidū tikai izcilniekus, bet gan atrast pieeju katram skolēnam, lai atklātu viņa slēpto potenciālu. Sevišķi jāpiemin skolas prasme strādāt ar ārzemju skolēniem.

Skolā ir futubola un lauka hokeja laukumi, 2 basketbola laukumi, trenažieru zāle, sporta zāle, skvoša un tenisa korti. Šeit var nodarboties ar futbolu, karatē, vieglatlētiku, airēšanu, basketbolu, šaušanu, paukošanos, golfu, regbiju, dejošanu (street dancing), jogu un tenisu. Jaunie sportisti no visas pasaules dodas uz Wycliffe College piedalīties skvoša sacensībās. Skolas skvoša komanda 11 reizes kļuvusi pa Anglijas čempioniem.

Wycliffe College piedāvā saviem skolēniem arī daudzas ārpusklases aktivitātes – teātra un mākslas studijas, deju klases. Skolas piedalās arī mini ANO izspēlē. Mūzikas cienītājiem iespējams spēlēt skolas ansambļos vai dziedāt korī. Audzēkņi piedalās arī šaha pulciņā, kulinārijas klasēs, jauno astronomu pulciņā un daudzās citās aktivitātēs. Sevišķi populāra ir militāra sporta spēle Duke of Edinburgh.

Tiecieties ar skolas pārstāvjiem jau 14. oktobrī Rīgā, izstādē "Days of International Education" viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" konferenču centrā (Elizabetes ielā 55)

Izstādes darba laiks: 10.00 – 17.00
Ieeja bez maksas
Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts:
www.balticcouncil.lv

Izstādes rīkotāji – jūsu konsultanti ārzemju izglītības pasaulē

Baltic Council for International Education
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67317627
info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.lv


Izglītības aģentūra "Meridian Group"
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67311610
Kuldīgas ielā, 17, Ventspils, t. 636 07870
info@meridian.lv
www.meridian.lv