Swansea University ir klasiska zinātniski pētnieciskā universitāte, kas dibināta 1920. gadā. Universitāte regulāri iekļūst Lielbritānijas labāko zinātniski pētniecisko centru sarakstos, savukārt tās studenti un pasniedzēji piedalās dažādos projektos un pētnieciskajos darbos, sadarbojoties ar zinātniekiem no visas pasaules. Piemēram, programmu "Computational Fluid Dynamics" un "Aerodynamic Design" studenti un pasniedzēji pielikuši savu roku "Bloodhound SSC" projektā, kura mērķis ir radīt pasaulē ātrāko sauszemes transportlīdzekli, ar kuru būtu iespējams pārspēt ātruma rekordu. Universitātes absolventu vidū ir daudzi politiķi, sportisti, akadēmiķi un dažādu citu jomu pārstāvji. Starptautiskā komiteja "QS Stars Quality Assessment" universitātei piešķīra piecas zvaigznes, tādējādi pielīdzinot Swansea University līmeni tādiem grandiem kā Oksfordai un Hārvardai.

2015. gadā universitāte atklāja jauno Bay Campus, kas atrodas pašā jūras piekrastē. Tā celtniecībā tika ieguldīti vairāk nekā 450 miljoni mārciņu, kā rezultātā universitāte tagad var lepoties ar mūsdienīgu kampusu, kas sevišķi labiekārtots topošajiem menedžmenta un inženierzinātņu speciālistiem.
Universitātes studenti var piedalīties kādā no vairāk nekā 140 interešu klubiem, kur iespējams ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī iegūt praktisku pieredzi, kas pēc tam noderēs darba tirgū. Piemēram, 1968. gadā universitātes studenti dibināja savu radiostaciju "Xtreme", kura savu darbību turpina vēl arī mūsdienās. Tas ir trešais vecākais studentu radio Lielbritānijā.

Swansea University ir septiņas fakultātes – College of Arts and Humanities, School of Management, College of Law, College of Engineering, College of Human and Health Science, Medical School un College of Science.

Universitāte sevišķi var lepoties ar tās sporta infrastruktūru. Sporta centra būvē ieguldīti desmitiem miljonu mārciņu. Tajā atrodas tenisa korti, futbola, regbija un citu sporta veidu laukumi, kā arī vieglatlētikas stadions. Pavisam netālu no sporta centra mājvietu radis arī Velsas Nacionālais baseins, kurā savulaik trenējās 2012. gada olimpiādes dalībnieki. Katru gadu tiek organizētas sacensības starp University of Swansea un University of Cardiff studentiem.

Pēc "WhatUni Student Choice Awards 2016" aptaujas datiem Swansea University studenti augsti novērtē savu pieredzi studiju laikā – starp visām Lielbritānijas universitātēm Swansea University ierindojas trešajā vietā.

Satieciet universitātes pārstāvjus izstādē "Starptautiskās izglītības dienas", kas 14. oktobrī notiks Rīgā, viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" konferenču centrā Elizabetes ielā 55.

Atcerieties, ka lēmums par to, kurā mācību iestādē studēt, ir ļoti nopietns, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi laicīgi iegūt pareizu informāciju!

Izstādes darba laiks: 10.00 – 17.00
Ieeja bez maksas
Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts:
www.balticcouncil.lv

Izstādes rīkotāji - jūsu konsultanti ārzemju izglītības pasaulē

Baltic Council for International Education
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67317627
info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.lv

Izglītības aģentūra "Meridian Group"
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67311610
Kuldīgas ielā, 17, Ventspils, t. 636 07870
info@meridian.lv
www.meridian.lv